בהשראת הטבע: מראה שיער טבעי ובריא

בהשראת הטבע: מראה שיער טבעי  ובריא 

מה את צריכה לעשות אם את רוצה מראה שיער טבעי וחשוב לך להשתמש במוצרי שיער באיכות מקצועית? כל התשובות כאן 

את אוהבת את השיער שלך כמו שהוא? את רוצה לשמור עליו ולשקם אותו לו על ידי שימוש במוצרי שיער שיש בהם פחות חומרים מלאכותיים? הגעת למקום הנכון. סדרת Botanique היא סדרת מוצרי שיער אשר מבוססת על נוסחה ללא פארבנים, ללא סיליקונים וללא חומרי צבע. מה כן יש בה? תערובת בוטנית, באיכות מקצועית, המכילה חלב קוקוס  ואלוורה. המרכיבים הללו הם בדיוק מה שיאפשר לשיערך להיראות בריא וטבעי, ממש כמו שהוא וכמו שאת אוהבת אותו.

לטפח, להזין ולחדש את מראה שיערך

הנוסחאות של סדרת Botanique פותחו במיוחד עבור מי שרוצה לשמר את המראה הטבעי של השיער: שיער נקי, מוזן בלחות, עם תחושת מגע רך וניחוח מושלם. הנוסחה מתאימה ובטוחה גם למי שצובעת את השיער.
השילוב של חלב הקוקוס והאלוורה – שני מרכיבים טבעיים אשר מסייעים בהזנה ושיקום את השיער– בשילוב הטכנולוגיות והאיכות המקצועית של TRESemmé הופכים את טיפוח השיער למושלם.

מראה שיער טבעי ויפה ב-5 שלבים

01 חופפים את השיער הרטוב ב BOTANIQUE Shampoo, שמפו אשר מכיל חלב קוקוס ואלווורה, מנקה ומזין את השיער בכל חפיפה. מקפידים על עיסוי עדין של השמפו על כל השיער – מהקרקפת והשורשים ועד לקצוות – ומקציפים היטב.
02 סוחטים בעדינות את השיער וחוזרים על הפעולה במידת הצורך. להשלמת הניקוי וריכוך השיער משתמשים ב TRESemmé Botanique Nourish & Replenish – מרכך שיער שגם מכיל חלב קוקוס ואלוורה. שכבה אחידה של מרכך – תהפוך את השיער לרך כמשי. חשוב ביותר להקפיד על התמקדות במרכז השיער ובקצוות אשר זקוקים להזנה מוגברת. יש להימנע ממגע של המרכך בקרקפת. את המרכך משאירים על השיער לכ-3 דקות ואז שוטפים היטב. 
03 טיפ של מעצב השיער, לשלב את ספריי מלח הים מסדרת  Perfectly UnDone של TRESemmé.
אחרי החפיפה כדאי לייבש קלות את השיער, להתיז מספריי מלח הים של TRESemmé, לקלוע צמה רכה (או אפילו כמה צמות) וללכת לישון. בבוקר לפרום את הצמות וליהנות ממראה שיער טבעי וגלי.

TOP