להשיג מראה שיער חלק יותר ונפלא

להשיג מראה שיער חלק יותר ונפלא 

רוצה מראה שיער חלק יותר ולא רוצה להשתעבד לפן במספרה? מצאנו את הפתרון המושלם עבורך

מה את צריכה לעשות כשאת רוצה מראה שיער חלק יותר שכאשר תעבירי בו את היד תרגישי כמה שהוא רך ונעים למגע, קל לעיצוב ונראה פשוט נפלא ואת לא רוצה להשתעבד לביקורים דו-שבועיים במספרה? ובכן, בכדי להגיע לתוצאה הזאת, הפטנט הוא להשתמש במוצרים אשר מכילים קרטין המסייעים בשיקום סיב השערה, שומרים על הלחות שלו ומוסיפים לו זוהר וברק שהופכים את המראה לבריא ולא פחות חשוב מכך – קל לסידור ומפחיתים את הקרזול עד 48 שעות*. הנה כמה מילים על הקרטין ו-5 שלבים שבזכותם תוכלי להשיג מראה שיער חלק יותר ונחשק.


הקרטין – סוד השיער החלק יותר
הקרטין הוא למעשה סוג של חלבון שמועשר במרכיבים שמזינים את השיער ומצפים את השיער במעטה של הגנה – כך שהוא נראה טבעי וחלק יותר והמגע הוא רך ונעים. 


מראה שיער חלק יותר ב-5 שלבים 
01 בכדי להשיג מראה שיער חלק יותר נתחיל עם שמפו עם קרטין מסדרת Keratin Smooth של  TRESemmé . את השמפו מורחים על שיער רטוב ומקציפים בעדינות מהקרקפת והשורשים לאורך השיער. בכדי להשיג שיער נקי לחלוטין – ניתן לחפוף פעמיים וחשוב מאוד לשטוף ביסודיות. שיער שנותרו עליו שאריות של שמפו ומרכך יהפוך תוך זמן קצר לשיער שמנוני, ובהתאם מוביל לקרזול – כלומר, מקלקל את המראה החלק. 
02 לאחר החפיפה, יש להשתמש במרכך עם קרטין מסדרת Keratin Smooth של  TRESemmé. בכדי להשיג את התוצאה הרצויה, יש להשתמש בכמות נדיבה של מרכך, ולמרוח על כל השיער מאמצע השיער ועד לקצוות באופן אחיד ושווה ככל האפשר. לאחר 2-3 דקות כדאי לסרק את השיער ולעסות את המרכך לתוך השיער לכיוון הקצוות  ואז לשטוף היטב. 
למראה שיער חלק יותר – מומלץ להשתמש במסכה!  
אחת לשבוע כדאי להחליף את המרכך במסכה עם קרטין מסדרת Keratin Smooth של  TRESemmé . משתמשים בכמות נדיבה של מסכה אותה מורחים על השיער מאמצע השיער ועד הקצוות. מתמקדים במיוחד בקצוות השיער. מניחים את המסכה ל-2 דקות ואז מסרקים בעדינות ומעסים את המסכה לשיער ומשאירים לעוד דקה. שוטפים ביסודיות את השיער ומייבשים כרגיל. מומלץ בין פעם לפעמיים בשבוע. 
03 אחרי החפיפה והמרכך/מסכה, סופגים את עודפי המים בעזרת מגבת רכה ומסרקים את השיער במסרק שיש לו שיניים רחבות. שימו לב – מסרק ולא מברשת, כיוון שהמסרק פותר את השיער מהנפח המיותר שמכביד על שיער חלק ובו זמנית פותח כל קשר.
04 מייבשים את השיער היטב – בכל שיטה בה תבחרו, פן או ייבוש טבעי, אבל דואגים שהשיער יהיה יבש לחלוטין. 
05 לאחר שהשיער יבש לחלוטין אוספים את השיער לכדור (גולגול) צמוד ככל האפשר. משאירים כך את השיער למשך מספר שעות ואז פותחים ונהנים משיער רך, חלק וזוהר. פשוט מדהים!

*עבור חפיפה עם שמפו ומרכך מסדרת TRESemmé Keratin Smooth אל מול שמפו ללא חומרי ריכוך 
TOP