השיטה הבטוחה לשיער מרשים ומלא נפח

מה את צריכה לעשות כשאת רוצה שיער מלא נפח שיש לו מראה טבעי ומגע רך – בלי לרוץ למספרה? קבלי את הטיפים המנצחים שלנו
כשהשיער שלך מלא נפח – רואים אותך! כי שיער מלא נפח משדר מיידית נוכחות דומיננטית. בכדי להשיג את המראה החיוני, שאגב משדר גם מראה בריא (בניגוד לשיער דליל, כמובן) את לא צריכה לרוץ למספרה. את לא צריכה להתחיל להסתבך עם תוספות שיער ואת גם לא צריכה לרכוש שורה של אביזרים ותכשירים מיוחדים ויקרים שיסייעו לך להשיג את התוצאה המיוחלת. 
אז מה כן? כדאי לך לאמץ שגרת טיפוח חדשה לעיצוב השיער, שאותה תוכלי ליישם בבית, בכל חפיפה וכמה טיפים ממעצב השיער שלנו שיעניקו לך לוק מרשים שאי אפשר להתעלם ממנו, או ממך, לשיער מלא נפח ומרהיב ביופיו. 
בנוסף, בניגוד לכל התכשירים (כמו ספריי) שאמנם מוסיפים נפח לשיער אבל הופכים אותו לקשה ומחוספס למגע, בשיטה שנציג בפניך, המראה הוא טבעי והשיער יהיה נעים ורך למגע. 

01
קודם כל – מרכך! ורק לאחריו חפיפה בשמפו
כן, כן, אנחנו לא מתבלבלים ואת קוראת נכון: בבסיס השיטה ההפוכה של סדרת Beauty-Full Volume של TRESemmé למראה שיער מלא נפח* עומד המרכך Beauty-Full Volume Pre-Wash Conditioner בו משתמשים לפני החפיפה בשמפו.  
את המרכך – 2-3 לחיצות לשיער באורך בינוני – מורחים מאמצע אורכי השיער ועד הקצוות, כאשר משתדלים לא לגעת בשורשים, בכדי לא להכביד עליהם ולהשטיח את השיער. משאירים על השיער ל2-3 דקות. 
il_2017_volume_1_140
02
המרכך, כשמו כן הוא, מרכך את השיער, פותח קשרים ולמעשה משטיח את השיער ומוריד את הנפח שלו. אבל כאשר אנו שוטפים את השיער לאחר השימוש במרכך בשמפו Beauty-Full Volume אנחנו עדיין שומרים על הנפח של השיער ועדיין נהנים מהתוצאה של המרכך – שיער רך כמשי ונעים למגע. 
בכדי שהשיער יהיה נקי לחלוטין – יש לעסות את השמפו לתוך השיער מהשורשים ועד הקצוות ולהקציף היטב ולשטוף. 
il_2017_volume_2_140
03
עיצוב השיער לתסרוקת מלאת נפח
לאחר המרכך והשמפו מגיע השלב האחרון – עיצוב השיער בקרם מקסימייזר לשיער מלא נפח   Beauty-Full Volume   HAIR MAXIMAISER. הנוסחה של הקרם מסייעת לשלוט בחשמל הסטטי בשיער ומעצבת את שיערך למראה מלא נפח* תוך שמירת המגע הרך.
את הקרם מורחים על שיער לח, אך לא רטוב. כלומר, סופגים את עודפי המים במגבת אך לא מייבשים לגמרי את השיער. את מריחת הקרם מבצעים מהשורשים ועד קצוות השיער, באופן אחיד ככל האפשר.
il_2017_volume_3_140
04 לסיום, מומלץ לייבש את השיער עם פן בעזרת מברשת עגולה, סרקי את השיער עם מסרק הפוך על מנת להגביר את נפחו. il_2017_volume_4_140
05
טיפ של מעצב שיער 
אם תשני את מיקום השביל הרגיל שלך בשיער – תשיגי נפח מוגבר ברגע. איך זה קורה?  בדרך כלל יש לרוב הנשים את המיקום המועדף שלהן לשביל בשיער. לרוב מדובר במקום בו השיער אוהב ליפול באופן טבעי. אך הבעיה עם זה היא שהשיער נשאר הכי דק במקום בו הוא נופל בטבעיות. כאשר תעבירי את השביל בדיוק לצד השני – תצרי נפח בשיער באופן מיידי. את יצירת השביל יש לעשות כשהשיער עדיין רטוב. 
il_2017_volume_5_140
 

*מראה מלא נפח בשימוש בסדרת Beauty-Full Volume הכוללת שימוש במרכך, בשמפו, ובקרם MAXIMIZER. בהתאם להוראות השימוש.
TOP